Veli ÖğretmeniYoutube Veli Öğretmeni Kanalını Takip Edin :=)

Kitap Yardım Kampanyaları

Kitap şüphesiz ki her insanın hayatına çok büyük anlamlar katan bir nesne.

Ama öyle böyle bir nesne değil, en az insan kadar hatta belki de bir insandan daha canlı bir nesne.

Bizlerde kitabı çok seven, herkesin kitap okumasını arzulayan bireyler olarak çevremizdeki insanlara kitap okuma tutkusunu aşılamak için mücadele etmekteyiz.

facebook.com/egitimfakultesi sayfamız üzerinden de çevresindeki öğrencilere kitap okuma tutkusu aşılamak isteyen arkadaşlarımızın kitap toplama türündeki kampanyalarını desteklemekten büyük mutluluk duymaktayız.

Bu sayfadan da facebook.com/egitimfakultesi adresimizde duyurduğumuz kitap yardım kampanyalarını listelemek ve daha düzenli bir şekilde kitap yardımında bulunmak isteyen arkadaşlarımıza ulaşmak istedik.

Aşağıdaki listeden istediğiniz kitap yardım kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

Not : Sayfamızda pek çok kitap yardım kampanyası paylaştık ancak bunları diğer paylaşımlarımız arasından bulamadık. Bu sayfanın açılma sebebi de aslında budur böylece her kitap yardımı kampanyasına ulaşmak daha rahat olacaktır ve diğer paylaşımlarımız arasında yok olmayacak kitap yardım kampanyaları.

Not : En yeni eklenen kitap yardım kampanyası en üste eklenecektir. Sizde kitap yardım kampanyalarınızı facebook sayfamızda ve bu sayfamızda tanıtmak isterseniz facebook.com/egitimfakultesi adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir