Veli ÖğretmeniYoutube Veli Öğretmeni Kanalını Takip Edin :=)

1.Sınıf Öğrencileri İçin Öğretmen Karne Görüşleri (1.Dönem)

Okuma yazma iyi öğrenciler

 

Başarılarının devamını diliyorum Cansu. Güzel bir tatili hak ettin. Tatilde bol bol kitap okumayı unutma. İyi tatiller.

 

Başarılarını tebrik ediyorum Duygu. Yazı düzeni konusunda daha titiz olmalısın. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

 

Başarılarını tebrik ediyorum Ecrin. Yazı düzeni konusunda çok daha titiz olmalısın. Tatilde bol bol okuma – yazma yapmayı ihmal etme. İyi tatiller.

 

Bir dönemlik düzenli çalışmanın sonucu güzel bir karne.  Başarını tebrik ediyorum Betül. Tatilde bol bol kitap okumayı ve okuduklarını yazmayı unutma.  İyi tatiller.

 

Başarıya ulaşmak için yaptığın gayretli çalışmalarını takdir ediyorum Elif Hilal. Tatilde bol bol okuma – yazma yapmayı ihmal etme. İyi tatiller.

 

Başarını tebrik ediyorum Esila. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

 

Seninle gurur duyuyorum İlknur. Başarın daim olsun. Tatilde bol bol kitap okumayı unutma. İyi tatiller.

 

Başarılarını tebrik ediyorum Kerem. Başarıyı korumak için sürekli ve düzenli bir çalışma içinde olmalısın. Tatilde bol bol kitap okumayı unutma. İyi tatiller.

 

Düzenli ve verimli çalışmaların sonucu başarı getirir Mustafa Berat. Seninle gurur duyuyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

 

Tebrikler Ravza Nur. Başarını korumak için sürekli ve düzenli bir çalışma içinde olmalısın. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

Başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum Pınar. Yazı düzeni konusunda daha dikkatli olacağından eminim. Tatilde bol bol kitap okumayı ve okuduklarını yazmayı unutma. İyi tatiller.

 

Seninle gurur duyuyorum Sude Naz. Başarın daim olsun. Tatilde bol bol kitap okumayı unutma. İyi tatiller.

 

Başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum Turhancan. Başarmak için gösterdiğin çabanın devam etmesini diliyorum. Unutma çalışarak her şeyi başarabilirsin. Tatilde bol bol kitap okumayı ve yazı yazmayı unutma. İyi tatiller.

 

Tebrikler Kübra. Başarını korumak için sürekli ve düzenli bir çalışma içinde olmalısın. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

 

Derslerdeki  başarının devamılı olmasını  diliyorum Mert. Başarını korumak için sürekli ve düzenli bir çalışma içinde olmalısın. Tatilde bol bol dinlenirken okuma – yazma yapmayı da ihmal etme. İyi tatiller.

 

Başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum Tarık. Tatilde bol bol kitap okumayı ve okuduklarını yazmayı unutma. İyi tatiller.

 

Okuma yazma orta öğrenciler

Başarından dolayı tebrik ediyorum Batuhan. Tatilde bol bol okuma ve yazma çalışmaları yaparsan daha başarılı olabilirsin. İyi tatiller.

 

Gösterdiğin gayret boşa gitmedi Canan. Başarılarının devamlı olmasını diliyorum. Tatilde bol bol okuma –  yazma çalışmaları yaparsan ikinci dönemde daha başarılı olabilirsin. İyi tatiller

 

Başarılarını tebrik ediyorum Ecrin. Yazı düzeni konusunda çok daha titiz olmalısın. Tatilde bol bol okuma – yazma yapmayı ihmal etme. İyi tatiller.

 

Başarıya çalışarak ulaşılır Kübra. Gayretinin devamını diliyorum. Tatilde okuma-yazma konusunda daha çok çalışmalısın. Yazı düzeni konusunda çok daha titiz olmalısın. Başaracağına inanıyorum. İyi tatiller.

 

Okuma  –  yazmada henüz istenilen seviyeye ulaşamadın Aydın Efe ancak tatilde biraz daha gayretli olursan ikinci döneme hazır bir şekilde yetişirsin. Tatilde bol bol kitap okumayı ve okuduklarını yazmayı unutma. Başaracağına inanıyorum. İyi tatiller.

 

Okuma  –  yazmada henüz istenilen seviyeye ulaşamadın Selim ancak tatilde biraz daha gayretli olursan ikinci döneme hazır bir şekilde yetişirsin. Tatilde bol bol kitap okumayı ve okuduklarını yazmayı unutma. Başaracağına inanıyorum. İyi tatiller.

 

Başarıya çalışarak ulaşılır Zeynep Nas. Gayretinin devamını diliyorum. Tatilde okuma-yazma konusunda daha çok çalışmalısın. Başaracağına inanıyorum. İyi tatiller.

 

Başarıya çalışarak ulaşılır Gizem. Gayretinin devamını diliyorum. Tatilde okuma-yazma konusunda daha çok çalışmalısın. Daha başarılı olacağına inanıyorum. İyi tatiller.

 

 

Okuma yazma kötü öğrenciler

Okuma  –  yazmada henüz istenilen seviyeye ulaşamadın Ömer Barış ancak tatilde yardım alır ve biraz da gayretli olursan ikinci döneme hazır bir şekilde yetişirsin. İyi tatiller.

 

Gayretini arttırmalısın Ali İhsan. Tatilde okuma-yazma konusunda daha çok çalışmalısın. Başaracağına inanıyorum. İyi tatiller.

 

Okuma – yazmada henüz istenilen seviyeye ulaşamadın Erdoğan Kerem ancak tatilde yardım alır ve biraz da gayretli olursan ikinci döneme hazır bir şekilde yetişirsin. İyi tatiller.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir